U SVILAJNCU OPADA BROJ OBOLELIH: Pozitivno 7 pacijenata, 5 manje nego juče i prekjuče
U DOMU zdravlja u Svilajncu u poslednja 24 sata registrovano je 7 novoobolelih od Kovida 19, 5 menje nego juče i prekjuče, kada je broj obolelih od korone bio konstantan-12 obolelih.
Foto:Z.Gligorijević
Od početka epidemije Kovid 19, koja je proglašena 16. marta 2020. godine na teritoriji Opštine Svilajnac registrovana su 3.572 pacijenta. Izlečeno je 3.317 pacijenata, na bolničkom lečenju je 31 lic2, a u kućnoj izolaciji 136 osoba. Preminulo je 88 pacijenata.
U prijemno-trijažnoj ambulanti juče je pregledano 25 pacijenata, 23 pacijenta manje nego prekjuče.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)