KORONA PRESEK ZA KRALJEVO: Devet novih slučajeva zaraze, nije bilo preminulih tokom vikenda
OD UKUPNO 277 uzoraka nazofaringealnog brisa sa teritorije Kraljeva testiranih tokom minulog vikenda, ukupno devet je pozitivno na kovid-19, od kojih je osam potvrđeno u subotu, a jedan u nedelju, saopštila je Gradska uprava na osnovu podataka iz ovdašnjeg Zavoda za javno zdravlje.
Foto: G. Š.
U Kraljevu je od izbijanja epidemije zvanično potvrđeno 19.153 slučaja infekcije, od kojih je 7.276 registrovano od 18. februara ove godine.
Za dane vikenda nije bilo preminulih kovid pacijenata, tako da broj Kraljevčana koji su izgubili bitku protiv korone i dalje 365.
Preporučujemo
DOBRE VESTI ZA ZRENjANIN: Grad obezbedio dodatnu opremu za lečenje kovid bolesnika
31. 05. 2021. u 17:25
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)