SERBIAN OPEN JAČI OD MAJAMIJA: Đoković dovodi Vavrinku, Tima, stiže i Karacev
ČEKA nas spektakl na Serbia openu, to nema sumnje.
Foto: Nebojsa Parausic
Ukupan nagradni fond turnira u Beogradu biće 711.800 evra, a održaće se na osnovu licence turnira u Budimpešti.
Mečevi će se na terenima SC "Novak" na Dorćolu, teremin održavanja je od 19. do 25. aprila. Osim najboljeg tenisera sveta u Beograd stiže i Dominik Tim, kao i Stan Vavrinka.
Do sada su prijavljeni i Mateo Beretini, Gael Monfis, Borna Ćorić, Dušan Lajović, ali i osvajač trofeja u Dubaiju, Aslan Karacev.
Prijavljeni su i Filip Krajinović, Marton Fučović, Miomir Kecmanović, Džon Milman...
Preporučujemo
NOLE DOVODI SVETSKA IMENA U BEOGRAD: Tim, Vavrinka i Monfis na Serbia openu?
13. 03. 2021. u 08:24
VREME JE... Novak Đoković spremniji nego ikada, neka drhti Rafael Nadal (VIDEO) (FOTO)
22. 03. 2021. u 18:08
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (1)