OPET IZGUBIO ŽIVCE: Zverev grubo isprozivao čoveka posle meča (VIDEO)
Svetski reket broj dva Aleksander Zverev uspešno je započeo Masters u Rimu, pošto je dominantno eliminsao Uga Karabeljija iz Argentine sa 6:2, 6:1.
Foto: Profimedia
Aleksandar Zverev je ove sezone loše igrao na Mastersima, gde nije imao uspeha, pa je dobio i pitanje o tome kakav je osećaj ostvariti pobedu.
Zvereva je to razbesnelo pa je bio jako neprijatan posle meča.
- Jesam, ali sam osvojio turnir pre dve nedelje, tako da ne volim da razmišljam o tome, tvoj je posao da razmišljaš o glupim pitanjima kada meč traje sat vremena. Ostavljam to tebi - rekao je Zverev vidno besan.
Aleksander Zverev će u narednom kolu igrati protiv Vilijusa Gaubasa iz Litvanije.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"KUČKA SAM, A VAN TERENA...": Sabalenka otkrila svoje pravo lice (VIDEO)
10. 05. 2025. u 12:30
ZVEZDA ČASTI NAJMLAĐE: Besplatan ulaz za decu do 14 godina na meč protiv Vojvodine
10. 05. 2025. u 13:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)