NOVAK ĐOKOVIĆ MEDITIRA UZ DRVO: Posle Ju-Es opena pokazao šta radi, ovaj detalj je posebno zanimljiv (VIDEO)
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković nije se proslavio na Ju-Es openu, ali zato je uzeo kratak odmor.
FOTO: Tanjug/AP
Novak Đoković je u Njujorku ispao u trećem kolu od Alekseja Popirina u četiri seta i nakon toga je mogao da se okrene drugim izazovima.
Očekuje se da zaigra protiv Grčke u Dejvis kupu u septembru, pa da se oproba u Šangaju i kasnije Parizu.
Glavni cilj za ovu godinu je već ispunio, dugo čekano zlato na Olimpijskim igrama je kompletiralo kolekciju trofeja, pa srpski igrač može da se oporavi.
Na društvenoj mreži "Tik Tok" Novak Đoković poslao je kratku poruku.
- Ostani miran nakon oluje - napisao je Novak uz kraći klip.
U turskom sedu, bosih nogu uz drvo i zatvorenih očiju, Đoković se opušta, a u snimku je zanimljiv detalj i citat iz poznatog crtanog filma „Kung Fu panda“.
BONUS VIDEO VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
"ORLOVI" STIGLI U KOPENHAGEN: I pilot oduševljen izdanjem protiv Španije (FOTO/VIDEO)
07. 09. 2024. u 13:40
OPERISAN RAFAEL NADAL: Španac se oglasio posle hirurškog zahvata (FOTO)
12. 12. 2025. u 15:47
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)