NADAL SE PRIPREMA ZA OLIMPIJSKE IGRE: Povratak Španca u velikom stilu na turniru u Bostadu
Španski teniser Rafael Nadal je odigrao takmičarski meč i savladao Lea Borga s 2:0, po setovima 6:3, 6:4.
Foto: Profimedia
Španac je u prvom setu napravio brejk za 3:1 i bez problema ga sačuvao do kraja, tako je prvi set priveo kraju u svoju korist. U drugom setu je Nadal odmah na startu oduzeo servis protivniku, sačuvao ga i rutinski stigao do narednog kola ATP turnira u Bostadu.
Nadal je tako nastavio sa pripremom za Olimpijske igre. Španski teniser je ove godine igrao gotovo sve turnire isključivo na šljaci, a to je ujedno i podloga gde će se igrati olimpijski teniski turnir.
Odlučio je Rafa Nadal da propusti Vimbldon, ali ne i turnir u ovom švedskom gradiću na severozapadu zemlje, jer je smatrao da će se tako najbolje spremiti za Igre u Parizu.
Španski teniser Rafael Nadal u sledećem kolu igraće protiv Britanca Kamerona Norija, koji je peti nosilac na turniru.
Kameron Nori je njegov stari znanac i mada Britanac bolje igra na travnatoj podlozi, sigurno će biti čvrst protivnik i danas u Švedskoj za Rafu.
Sastali su se do sada pet puta, a Rafa je slavio u četiri meča.
BONUS VIDEO Nadal se priprema za Olimpijske igre - Pariz 2024
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KRAJ ZA LAJOVIĆA: Srpski teniser poražen u drugom kolu turnira u Hamburgu
17. 07. 2024. u 21:52
EMBID NAKON MEČA SRBIJA - SAD: Imate jednog od najboljih košarkaša sveta (VIDEO)
17. 07. 2024. u 21:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA! Bivši saigrač Miloša Teodosića oblači crno-beli dres
Doskorašnji košarkaš Virtusa, Alesandro Pajola, uskoro će postati novi košarkaš Partizana.
11. 07. 2026. u 20:46
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)