ĐERE POBEDIO SENZACIJU ROLAN GAROSA: Laslo izbacio momka koji je Danila Medvedeva poslao kući
Teniski reprezentativac Srbije Laslo Đere plasirao se u treće kolo ATP turnira u Kicbilu, odnosno četvrtfinale.
FOTO: M. Vukadinović
On je u sredu savladao Brazilca Tijaga Sejbota Vilda sa 2:0, po setovima 7:6(5), 6:3, za sat i 36 minuta igre.
Kao 38. teniser sveta, naš teniser je opravdao ulogu favorita, ali je brazilski reprezentativac, 117. sa ATP liste, ove godine i te kako umeo da priredi senzacije na šljaci - na Rolan Garosu je eliminisao Danila Medvedeva, a onda i bivšeg člana "Top 20", Gvida Pelju.
Vild je nedavno postao najbolje rangirani teniser Brazila, skinuvši s te pozicije Tijaga Monteira, koji je pet godina imao tu "titulu", ali u Kicbilu nije imao dovoljno snage, a ni umeća, da nadigra Đerea.
Laslo Đere će u austrijskoj četvrtfinalu igrati protiv trećeg nosioca, Pedra Kaćina, Argentinca koji je sa 7:5, 6:3 pobedio Alberta Ramosa Vinolasa.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
20. 07. 2026. u 07:00
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (3)