ROLAN GAROS BEZ FINALISTKINJE IZ 2019: Čehinja zbog operacije otkazala učešće u Parizu
ČEŠKA teniserka Marketa Vondroušova, trenutno 35. na VTA listi, propustiće predstojeći Rolan Garos, na kome je 2019. godine poražena u finalu od Ešli Barti.
Foto: AP
Vondrušova je morala da se podvrgne operativnom zahvatu na zglobu leve šake.
- Poslednjih nekoliko sedmica nisu bile lake. Osećala sam stalne bolove u zglobu i nakon nekoliko poseta lekarima odlučila sam se za manji operativni zahvat kako bih mogla da igram bez bolova. Biću pozitivna tokom oporavka i ne mogu da dočekam povratak na teren - poručila je putem Instagrama 22-godišnja levoruka Čehinja, uz fotografiju na kojoj joj je cela leva ruka u zavoju.
Uz finale Rolan Garosa 2019, najveći uspeh u karijeri Vondroušova je postigla na OI u Tokiju, gde je osvojila srebrnu medalju, izgubivši finale od Belinde Benčič.
U ovoj godini je najbolji rezultat ostvarila na turniru u Dubaiju, gde je iz kvalifikacija stigla do polufinala, u kome je morala da preda meč Veroniki Kudermecovoj.
BONUS VIDEO - Novak i Jelena u ludom noćnm provodu
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ SVE BOLjI I BOLjI, ALI NADAL JE FAVORIT: Slavni trener najviše šansi na Rolan Garosu daje Rafi
16. 05. 2022. u 12:18 >> 12:22
JOKIĆEVA OSVETA! Nikola se nameračio da velikom rivalu pokaže gde mu je mesto!
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Tandera, a mi očekujemo da će Jokić biti posebno motivisan zbog dešavanja na poslednjem meču ovih timova.
09. 03. 2026. u 12:30
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)