"RAFA VEĆ NEKO VREME NIJE DOBRO, BOLOVI SU VELIKI": Nadalov trener se oglasio o povredi Španca
RAFAEL Nadal je pre nekoliko dana objavio da neće nastupiti na Ju-Es openu, ali i da je završio sezonu.
Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN
To je svakako zabrinulo navijače španskog tenisera čija povreda stopala je očigledno dosta ozbiljnija nego što se činilo u prvi mah.
Povodom zdravstvenog stanja "bika sa Majorke" oglasio se i njegov trener Karlos Moja.
- Već neko vreme Nadal nije dobro. Činjenica je da su na šljaci bolovi manji, ali na betonu je situacija znatno drugačija. Bolovi su ionako veliki - rekao je Moja i dodao:
- Znalo se da bi nešto ovako moglo da se dogodi i nažalost nećemo videti Nadala do kraja godine. Razgovarali smo sa stručnjacima, rekli su da je najbolje da stane, odmori nogu i da se spremi za 2022. godinu na najbolji mogući način - zaključio je bivši svetski broj jedan.
Podsetimo, Nadal je prethodno propustio učešće na Vimbldonu i Olimpijskim igrama.
Preporučujemo
MATS VILANDER SKEPTIČAN: Može biti kraj kada je u pitanju Rafino osvajanje Grend slemova
20. 08. 2021. u 20:18
TENIS OD JANUARA NEĆE BITI ISTI: Rafa ispada iz top 10, Rodžer ni u top 20
20. 08. 2021. u 18:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (1)