POLICIJSKI ČAS MENJA TERMIN: Rukometašice Makedonije morale da promene i dvoranu za duel sa Rumunijom
RUKOMETAŠICE Severne Makedonije zbog policijskog časa, ali i vakcinacije građanstva u dvorani "Boris Trajkovski" u Skoplju bile su primorane da promene termin utakmice i halu u kojoj će 21. aprila u revanšu baraža za odlazak na SP u Španiji ugostiti Rumuniju. Meč će početi u 17 časova i odigraće se u dvorani "Jane Sandanski".
Foto: Arhiva Novosti
Prvi meč će se odigrati 17. aprila u Bukureštu.
Podsetimo, Srbija će se u baražu 17. i 21. aprila sastati sa Slovačkom.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DRAMA U KJOTOU: Japanci tražili da se UGASI NUKLEARNI REAKTOR, sud odbio
14. 07. 2026. u 22:56
PARTIZAN SAZNAO RIVALA: Oni su prvi protivnik crno-belih na putu ka Ligi konferencija
14. 07. 2026. u 22:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)