MARKO NAJBRŽI NA FRUŠKOJ GORI: Paraćinski orijentirac pobedio u šumskoj trci

Зорана Рашић
Zorana Rašić

10. 04. 2023. u 18:54

MLADI reprezentativac Srbije u orijentiringu i član OK „Paraćin“ Marko Radovanović pridodao je još jedno zlato nisci svojih medalja.

МАРКО НАЈБРЖИ НА ФРУШКОЈ ГОРИ: Параћински оријентирац победио у шумској трци

Na takmičenju „Memorijal Saše Palinkaša“, održanom na Fruškoj Gori, on je osvojio prvo mesto u šumskoj trci, srednja distanca, nastupajući u elitnoj kategoriji M21.

Odličan rezultat postigao je i narednog dana takmičenja, u Beogradu. Trčeći sprint trku u naselju Medaković 2 osvojio je drugo mesto, što je odličan rezultat u bodovanju za svetsku rang listu.

Još jedan član paraćinskog orijentiring kluba, Dejan Radovanović u kategoriji M45 (veterani) osvojio je odlično treće mesto na Fruškoj Gori.