NOVA VATERPOLO BOMBA: Vicešampion Evrope doveo srpskog centra!
POVREMENI reprezentativac Srbije Nemanja Ubović novi je igrač Ferencvaroša!
Foto arhiva VN
Klub iz Budimpešte je napustilo sedam igrača, ali je već stiglo šest pojačanja. Iz Ferencvaroša su posle nekoliko trofejnih sezona otišli Tamaš Sedlmajer, Andraš Gardonji, Nikola Jakšić, Tamaš Mezei, Janis Funtulis, Nikolas Konstantin-Bikari i Gergo Zalanki.
Sa druge strane pored Nemanje Ubovića, stigli su još Danil Merkulov, Luka Damonte, Lorinc Gabor, Erik Molnar i Daniel Šakonji.
Srpski centar je prethodne sezonu proveo u španskom Sabadelju. Njegov boravak obležo je skandal sa saigračem.
Naime, Nemanju Ubovića je saigrač optužio da ga je vređao zbog seksualne orjentacije. Na kraju se ispostavilo da Srbin nije ništa kriv, već da je bio isprovociran.
(Meridian Sport)
Preporučujemo
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)