ANJA OBRADOVIĆ IZGUBILA U PRVOM KOLU: Sprska džudistkinja završila učešće na OI
SRPSKA džudistkinja Anja Obradović izgubila je u prvom kolu kategorije do 63 kilograma od Holanđanke Džul Fransen iponom.
FOTO: OKS
Naša takmičarka je tako ekspresno okončala Igre u Tokiju. Obradovićeva je bila velika nada za medalju.
Razlog što se od nje očekivalo da se nađe na postolju za dodelu odličja je to što je pre dva meseca na Svetskom prvenstvu uspela da osvoji medalju.
Velika šteta za Anju Obradović.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SRBIJA OSTALA BEZ BRONZANE MEDALjE: Damir Mikec i Zorana Arunović osvojili četvrto mesto
27. 07. 2021. u 04:19
OVO SU POSEBNE IGRE: Još jednom ispisana istorija - prvo zlato za Bermudska Ostrva
27. 07. 2021. u 02:10
NOVAK NA PRAGU JOŠ JEDNOG REKORDA: Tri pobede dele Đokovića od istorije (FOTO)
26. 07. 2021. u 21:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NE, NE, SAMO TO NE! Crvena zvezda saznala užasne vesti pred prvi meč u kvalifikacijama za Ligu šampiona
Kako je posle meča Crvena zvezda - Mačva nagovestio Dejan Stanković, sada sa sigurnošću možemo reći - Rade Krunić ne igra prvi meč za Zvezdu u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
19. 07. 2026. u 12:22
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)