MILICA ŽABIĆ SLOMLJENA: "Toliko sam radila za medalju, a ona mi izmakne..."
Reprezentativka Srbije u džudou Milica Žabić rekla je danas da je razočarana što nije uspela da osvoji bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu.
Foto: Profimedia
Na početku obraćanja je rekla da ne može da ne bude razočarana.
- Ne mogu da ne budem razočarana, poslednjih šest konstantno radimo za olimpijsku medalju. Medalja mi je izmakla - rekla je Žabić za RTS.
Naglasila je da je njena grupa bila izuzetno teška.
- Sve takmičarke su osvajačice velikih medalja, bio mi je težak žreb, htela sam da dam sve od sebe. Možda nisam bila najbolja, ali sam najviše želela medalju. Mislila sam da ću meč za bronzanu medalju rešiti u svoju korist. Nisam imala pritisak, spremala sam se fizički i psihički, baš mi je žao što se ovako završilo - navela je ona.
Žabić nije uspela da osvoji bronzanu medalju u kategoriji preko 78 kilograma na OI u Parizu, pošto je danas u repasažu izgubila od Francuskinje Roman Diko rezultatom 10:0.
BONUS VIDEO: ZA RAZLIKU OD MEČA SA NADALOM... Iznenađujući broj ljudi ide na Đoković - Cicipas
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)