TRAGEDIJA LEGENDE BULSA: Preminuo najstariji sin Skotija Pipena (FOTO)
Najstariji sin košarkaške legende Skotija Pipena, Antroan, preminuo je u 33. godini.
foto: Tviter
Tačan uzrok smrti nije poznat, ali se zna da je Antroan patio od bolesti pluća. Bio je najstariji Pipenov sin iz prvog braka sa Karen Mekolum. Par je bio u braku dve godine od 1988. do 1990. godine.
- Srce mi je slomljeno, oprostio sam se od svog prvorođenog sina Antrona. Nas dvoje smo delili ljubav prema košarci i vodili smo nebrojene razgovore o igri. Antron je patio od hronične astme i da je nije imao zaista verujem da bi stigao do NBA lige. Ipak, nikada nije dopustio da ga to izneveri.
foto: Tviter
- Antron je ostao pozitivan i vredno radio, a ja sam toliko ponosan na čoveka koji je postao. Molim te, Bože, drži u mislima i molitvama njegovu mamu Karen i svu njegovu porodicu i prijatelje. Ljubazno srce i lepa duša otišli su prerano. Volim te, sine, smiri se dok se ponovo ne sretnemo - napisao je Skoti na Tviteru.
Preporučujemo
SKANDALOZNO PONAŠANjE BOSANCA: Jevrejska zajednica osudila Nurkićevo veličanje ustaša
19. 04. 2021. u 09:25
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)