VELIČKOVIĆ PRED DERBI: Hladne glave i na maksimumu do poslednje sekunde
DERBI je derbi, čak i kad se igra bez publike, a kapiten Partizana Novica Veličković, pred okršaj sa Crvenom zvezdom u 8. kolu ABA lige, poručujnj da ni u ovom oršaju večitih rivala nema favorita.
Novica Veličković Foto N. Paraušić
Crno-beli sutra od 21 sat u hali "Ranko Žeravica" dočekuju Zvezdu u prvom ovosezonskom derbiju.
- Derbi je veoma teška utakmica, sa dosta naboja i to je ono što se govori pred svaki derbi. Mi jesmo u nekoj seriji dobrih rezultata, ali ne treba to da gledamo na taj način već da budemo bolji iz utakmice u utakmicu i da se podižemo za nastavak sezone - rekao je Veličković.
Izabranici Saše Obradovića trenutno vode na tabeli ABA lige sa skorom 7-0, dok je Partizan na 4. mestu sa učinkom 4-3.
- Cvena zvezda kao večiti rival ima evroligašku ekipu, jak roster i na nama je da pružimo maksimum sutra. Jeste da u derbiju favorita nema, ali ne samo tada, nego u svakom meču, bez obzira ko je protivnik, treba da budeš na maksimumu i da ''izgineš'' na terenu do poslednje sekunde. Sigurno da nam je pored naboja koji nosi derbi potrebna i hladna glava - zaključio je kapiten crno-belih.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TEŽAK UDARAC ZA PARTIZAN: Jedan od najboljih igrača slomio nos, propušta derbi
22. 11. 2020. u 14:39
JOŠ SAMO DA UTAKMICA POČNE: Određene sudije za košarkaški večiti derbi
22. 11. 2020. u 13:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)