ZAVRŠENA NAJVEĆA NBA SAGA: Stef Kari "dobio" saigrača koji to i nije želeo da bude
Džonatan Kaminga produžio je ugovor sa Golden Stejtom, saopštio je košarkaški klub iz San Franciska.
FOTO: Profimedia
U saopštenju Golden Stejta se navodi da detalji ugovora, prema klupskoj politici, nisu objavljeni. Američki mediji navode da je Kaminga potpisao novi, dvogodišnji ugovor sa Voriorsima u vrednosti od 48,5 miliona dolara.
Kaminga (22) je prošle sezone u NBA ligi prosečno beležio 15,3 poena, 4,6 skokova i 2,2 asistencije po utakmici.
Golden Stejt je 2021. godine izabrao Kamingu kao sedmog pika u prvoj rundi NBA drafta.
Košarkaši Golden Stejta će 22. oktobra na startu nove sezone u NBA ligi igrati protiv Los Anđeles Lejkersa
Bonus video: Šampioni u fokusu: Hadži Purići i 300 medalja šampiona znanja
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)