SJAJNE VESTI ZA SRBIJU: Glavni rival "orlova" bez najboljeg igrača na Evropskom prvenstvu
Košarkaš Barselone, Jan Veseli, neće nastupiti za reprezentaciju Češke na Evropskom prvenstvu.
FIBA.Basketball
Jedan od najvećih rivala Srbije u grupnoj fazi na Evropskom prvenstvu - reprezentacija Češke nastupiće bez Jana Veselog, Davida Jelineka i Patrika Aude, koji su do sada svaki put bili standarni kada je reprezentacija u pitanju.
Povodom odstranjivanja Veselog iz reprezentacije oglasio se tim menadžer nacionalnog tima Jirži Velš.
- Uzimajući u obzir njegove zdravstvene probleme, koji su ga sprečili da igra veći deo prošle sezone, i dalje odlaganje rehabilitacije i povratka na trening, složili smo se da ga ne uvrstimo među kandidate - rekao je Velš.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ŠTA JE SA OVIM ČOVEKOM? Ukrajinski provokator nastavlja da priča gluposti
25. 07. 2025. u 08:11
"UBIJALI SRBE", PA DOBILI ŠAMARČINU! Ukrajinci će zbog ovoga da puknu od muke
25. 07. 2025. u 07:49 >> 12:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAT ZA FINALE: Engleska protiv Argentine u novom poglavlju jednog od najvećih rivalstava svetskog fudbala!
Jedno od najvećih rivalstava u istoriji svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Engleska i Argentina sastaju se u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Atlanti izboriće veliko finale gde ga čeka Španija.
15. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)