"POBEDILI SMO NA TEŠKOM TERENU": Meli srećan posle pobede nad Crvenom zvezdom
KOŠARKAŠI Crvene zvezde i Fenerbahčea sastali su se u 22. kolu Evrolige. Gosti su trijumfovali rezultatom 91:96
Foto: Profimedia
Prve reči Nikolo Melija posle pobede nad Crvenom zvezdom.
- Bili smo bolji ofanzivno, ubacivali smo šuteve i to nas je dovelo do toga da pobedimo. Došli smo po pobedu, jer smo izgubili prvi duel. U ovakvoj Evroligi svaka utakmica je finale. Dva poraza i ispali ste iz plej-ofa, dve pobede i na vrhu ste. Pobedili smo na teškom terenu, protiv veoma dobrog tima - rekao je Meli.
I dodao.
- Kada krene drugi krug, uvek imate prvu utakmicu u mislima. Sada smo drugačiji tim, Crvena zvezda je isto drugačiji tim i srećni smo što smo došli do 1-1 protiv njih - rekao je Meli.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
KAKVA BOMBA: Luka Jović napušta Milano! Ide kod trenera koji mu je preokrenuo karijeru!
15. 01. 2025. u 09:54
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)