"LEDEJ JE LIDER U NAŠEM TIMU": Trener Olimpije oduševljen bivšim košarkašem Partizana
Košarkaši Olimpije iz Milana pobedili su ekipu Makabija u Beogradu s rezultatom 107:74, u okviru 20. kolu Evrolige.
FOTO: M. Vukadinović
Američki košarkaš i bivši košarkaš Partizana Zek Ledej je meč završio sa 17 poena, najvećim indeksom korisnosti (26), bio je bez promašaja za dva poena (5/5), kao i sa penala (7/7), dok je za tri šutirao 0/2.
Njega je pohvalio Etore Mesina posle utakmice.
- Zajedno sa nekolicinom ostalih, on je naš ključni igrač. Nekoliko je lidera u našem timu, i on igra vrlo dobro, doprinosi na mnogo načina, ne samo na terenu. Takođe je vrlo glasan, daje nam entuzijazam i energiju. Srećni smo što ga imamo u timu - rekao je Mesina o Ledeju.
Ekipa Milana je u velikom naletu - nakon početnih 1-5 u povoju sezone, u narednih 14 utakmica upisala je 10 pobeda. Italijanski trener je otuda imao poruku za one koji su potcenili ekipu baš u periodu kada joj nisu cvetale ruže.
- Ljudima su puna usta sve vreme, ponekad o mom timu, ponekad o nekim drugima. To nije moja briga i mi ne igramo da bismo odgovorili takvima - rekao je Mesina.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRVI PUT U KARIJERI! Karlos Alkaraz će igrati ovaj turnir nakon Australijan opena
22. 12. 2024. u 21:51
PRENOS, BELGIJA - ŠPANIJA: Prvak Evrope tera u istoriju "zlatnu generaciju"!
10. 07. 2026. u 20:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)