"UVEK NEZGODNA EKIPA, ALI MI NASTAVLJAMO PO SVOM PLANU": Obradović ima jasan cilj pred Igokeu
Košarkaši Partizana gostovaće u nedelju od 17 časova Igokei, u 11. kolu ABA lige.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao da Igokea zaslužuje respekt, kao i da njegov tim mora da odigra dobro i ozbiljno u predstojećoj utakmici.
- Vraćamo se posle duplog kola Evrolige u ABA ligu. Igokea svaki respekt sa naše strane zaslužuje, igraju veoma dobro. Takođe, igrali smo sa njima u pripremnom periodu tako da nam je jasno da moramo da igramo dobro i ozbiljno ako želimo da nastavimo niz koji imamo u ABA ligi - rekao je Obradović.
FOTO: M. Vukadinović
Košarkaš Partizana Balša Koprivica izjavio je da očekuje zahtevnu utakmicu i dodao da ekipa mora da nastavi niz pobeda.
- Uvek nezgodna ekipa, pobedili su u prethodnom meču u Ligi šampiona. Iza nas je duplo kolo Evrolige i sjajne partije - rekao je Koprivica.
Partizan je prvi na tabeli ABA lige sa deset pobeda, bez poraza. Igokea se nalazi na šestoj poziciji sa učinkom 6-4.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"MORAĆU DA POBEDIM NjEGA": Nikola Jokić se ne šali, poslao jasnu poruku (VIDEO)
07. 12. 2024. u 10:05
GDE GOD DA IGRA - RAVNOG MU NEMA: Mesi proglašen za najkorisnijeg igrača u MLS-u
06. 12. 2024. u 21:14
SPEKTAKL! EL KLASIKO ZA TROFEJ! Barsa silovita, Real ranjiv – ko diže Superkup u Džedi?
BARSELONA i Real Madrid sastaju se u finalu Superkupa Španije u nedelju uveče (20.00), u novom izdanju El Klasika koji direktno odlučuje o trofeju kao i prošle godine kada je ubedljivo slavila Barsa (5:2).
11. 01. 2026. u 07:30
ĆERKA DOŠLA KOD ČEDE Vidite šta je uradila Kosu: "Dobio je šta je tražio!" (VIDEO)
ČEDA Jovanović nedavno je otkrio da je počeo da živi sa svojim prijateljam Acom Kosom, a ne krije da mu njegova podrška u životu mnogo znači.
11. 01. 2026. u 09:32
Komentari (0)