"KAKO JE NAMA, TAKO JE I SVIMA..." Vanja Marinković pred meč Partizan - Split
Košarkaši Partizana dočekaće u subotu od 19 časova ekipu Splita u okviru 10. kola ABA lige, a za klupski sajt se obratio kapiten crno-belih Vanja Marinković.
FOTO: M. Vukadinović
- Imamo Split u subotu i trenirali smo danas, tako da će nam biti važno da se oporavimo i spremimo, nemamo mnogo vremena. Posle toga nas očekuje i duplo kolo u Evroligi, ali kako je nama, tako je i svima – rekao je Vanja Marinković.
Podsetimo, Partizan ima najbolji učinak od osnivanja ABA lige i trenutno je na stoprocentnom učinku, pošto iz devet utakmica ima isto toliko pobeda.
BONUS VIDEO: Crno-bela simfonija - predstavljanje igrača KK Partizan
Preporučujemo
PROBLEM ZA BARCOKASA I OLIMPIJAKOS: Nakon poraza od Partizana saznali užasne vesti
29. 11. 2024. u 15:21
RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka
U poslednjem ovosezonskom bundesligaškom meču pred svojim navijačima, Borusija Dortmund će od 20.30 na "Vestfalenu" ugostiti Ajntraht. Tim Nika Kovača ima pet bodova više od Lajpciga na dva kola do kraja i večeras bi mogao zaključati drugo mesto na tabeli, dok Frankfurt još uvek vodi žestoku borbu za mesto koje vodi u Evropu i pozitivan rezultat mu je preko potreban.
08. 05. 2026. u 06:59
HRVAT ŠOKIRAO NOVAKA ĐOKOVIĆA U RIMU! Ko je ovome mogao da se nada?
Novak Đoković je na turniru iz ATP masters serije 1000 u Rimu danas doživeo nešto potpuno neočekivano.
07. 05. 2026. u 16:44
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)