"GROBARI" GLEDAJU I NE VERUJU: Istorijska odluka KK Crvena zvezda, na inicijativu "delija" pred večiti derbi

Prodaja karata za prvi evroligaški večiti derbi počinje od utorka, a predstojeći meč naših najtrofejnijih klubova biće istorijski.

ГРОБАРИ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Историјска одлука КК Црвена звезда, на иницијативу делија пред вечити дерби

EuroleagueTV

Jer, sudeći po saopštenju prvaka ABA lige i Srbije, na njemu će biti prisutne i Zvezdine "delije", i Partizanovi "grobari".


Saopštenje kluba s Malog Kalemegdana "Novosti" vam prenose u celosti:

"KK Crvena zvezda obaveštava javnost da će na utakmici 11. kola Evrolige između KK Crvena zvezda i KK Partizan, koja je na programu u četvrtak od 20 časova biti prisutni navijači oba tima.

KK Crvena zvezda i zvanično je ponudio KK Partizan 1000 ulaznica za poseban sektor Nivo 400 za utakmicu koju organizuje naš klub, na bazi reciprociteta i uz adekvatnu razmenu i kada crveno-beli gostuju u januaru istom rivalu.

Ideja za ovakav predlog leži u činjenici da je derbi kroz decenije bio utakmica kojoj su prisustvovali navijači oba tima.

U nameri da sačuvamo takvu instituciju derbiju koju su gradile generacije pre nas na terenu i na tribinama, KK Crvena zvezda u dogovoru sa navijačima kluba, a u želji da povrati ovu instituciju i višedecenijski običaj, ponudio je određeni kontigent ulaznica gostujućem klubu.

Dogovor je postignut, pa će na predstojećem derbiju, kao i na revanšu u januaru, biti prisutni navijači oba tima (1000 ulaznica za navijače Crvene zvezde na utakmici koja je na programu 31.01.2025 .godine).

Ovim putem apelujemo na sve koji planiraju da prisustvuju utakmici u četvrtak, da sve protekle u najboljem redu, da pošaljemo najlepšu sportsku sliku celom svetu i da sve bude u duhu sportskog fer-pleja, i da se ovaj trend nastavi.

Kako do karata za večiti derbi u košarci?

Prodaja kontingenta pojedinačnih karata za ovu utakmicu vrši se isključivo uz sezonsku ili člansku kartu KK Crvena zvezda (najviše dve karte po osobi, odnosno vlasniku sezonske karte ili članske karte) i to od utorka 19.11.2024. godine u prostorija SD Crvena zvezda u Ljutice Bogdana 1a, i trajaće i 20.11.2024. godine, a ukoliko bude bilo potrebe i na dan utakmice.

Prodaja karata počinje u 10 časova (19.11. i 20.11. od 10:00 do 18 časova).

Cene dnevnih ulaznica za utakmicu sa Partizanom u Evroligi spadaju u prvu kategoriju i kreću se od 1700 dinara. Kompletne cene karata za utakmicu 11. kola možete pogledati ispod, a klub će se do početka prodaje i same utakmice oglašavati više puta.

Koliko koštaju karte za večiti derbi u košarci? Cene ulaznica za utakmicu Zvezda - Partizan / FOTO:KK Crvena zvezda

Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

Delta Real Estate lider zelene gradnje u Srbiji