OVO SU SVI ČEKALI: Luka Dončić, Bogdan Bogdanović i Nikola Jokić u istom timu

Dugogodišnja NBA zvezda i jedan od najboljih košarkaša u istoriji Slovenije, Goran Dragić, oprašta se u subotu u dvorani "Stožice" od profesionalne košarke.

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ: Лука Дончић, Богдан Богдановић и Никола Јокић у истом тиму

FOTO: Tanjug/AP

Od ranije je poznato ko će sve od legendi ovog sporta uveličati oproštaj Dragona, ali danas je stigla prava "bomba" jer su objavljeni timovi koji će igrati jedan protiv drugog.

Nikola Jokić i Bogdan Bogdanović konačno će zaigrati u istom timu sa Lukom Dončićem, nakon što je Slovenac odabrao dvojicu košarkaša iz Srbije u svoju ekipu na oproštaju Gorana Dragića.

Jedan kapiten biće upravo Dragić, u čijem timu će igrati još Stiv Neš, Nikola Vučević, Vlatko Čančar i Vladimir Radmanović.

Sa druge strane, u timu koji će predvoditi Luka Dončić su još Jokić, Bogdanović, Luis Skola i Robin Lopez.

Meč pod nazivom "Night of the dragon“, ili "Noć zmaja“, na programu je u subotu uveče od 20 časova, a evo i sadstava kompletnih timova.

BONUS VIDEO DOČEK ZA KOŠARKAŠE: Ovako se u Srpskoj kuću proslavlja olimpijska bronza

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ZVEZDA POČINJE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem crveno-belima ako misle da se plasiraju u LŠ

ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ

Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).

21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06

Komentari (0)

DESILO MI SE ONO O ČEMU MNOGI ĆUTE Ispovest Slobe Vasića nakon izlaska iz Laze - Bilo je dana kada nisam znao kako dalje