SLUKAS SE VRAĆA TAMO GDE GA VIŠE NE VOLE: Grčki košarkaš prvi put igra protiv Olimpijakosa u dvorani "Mira i Prijateljstva"
OVOG ponedeljka igra se košarkaški derbi između Partizana i Crvene zvezde, ali na programu je i duel u grčkoj u kojoj igraju Olimpijakos i Panatinaikos. Taj meč će biti pod posebnom pažnjom, a razlog je Kostas Slukas.
FOTO: Profimedia
Iskusni plejmejker je ovog leta odlučio da uradi nešto čemu se niko nije nadao, crveno-beli dres zamenio je zelenim i izazvao gnev u Pireju.
On se tako vraća u dvoranu "Mira i Prijateljstva", među navijače koji su ga voleli i podržavali celih 10 godina. Sada im je okrenuo leđa i otišao ni manje ni više nego u redove najevećeg rivala.
Slukas je do sada odigrao dve utakmice protiv Olimpijakosa kao igrač atinskog kluba, ali nijedan nije igrao pred protivničkim navijačima. Prvi orkšaj bio je u finalu Superkupa Grčke na Rodosu, a drugi u "OAKA Areni" u Evroligi. U oba ta duela trijumfovao je tim Jorgosa Barcokasa.
Podsetimo, utakmica koja se igra ovog ponedeljka na programu je u 19.15.
BONUS VIDEO: Srbi teško prihvataju da neko nešto bolje radi od njih, zbog ovoga su momci šampioni
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)