TRESE SE MALI KALEMEGDAN, Čović najavio "bombu": U fokusu reprezentativac, i bivši Partizanovac"
IAKO je košarkaška sezona u hibernaciji večiti rivali ne prestaju sa vorbom, onu na terenu zamenio je rat oko pojačanja.
Foto: Tanjug/Milica Nikolić
Nema sumnje da će ABA liga ove godine biti jedna od najatraktivnijih u Evropi, a za to su zaslužni Zvezda i Partizan, crveno-beli su se dobro pojačali, stigli su Nemanja Nedović, Hasan Martin, Džon Holand i Dalibor Ilić, a sa kapitenom Brankom Lazićem je potpisan novi ugovor.
U razgovoru za nedeljnik "Eskpres" Nebojša Čović govorio je o pojačanjima za narednu sezonu, izgleda da najbolje tek dolazi.
- Kad pravite tim, imate želju da kupite sve ono što je vrednost. Vratio se Nedović, pokušali smo sa Bjelicom i Marjanovićem i nismo uspeli. Sada su u fokusu Teodosić i Raduljica. Ima tu i mlađih igrača. Imamo i nekoliko juniora, dosta talentovanih koji su otišli u FMP i neke druge klubove. Neki će ostati pri prvom timu. Jedan od njih je i vrlo talentovani Nikola Topić, sin našeg bivšeg asa Milenka Topića, izjavio je Čović.
BONUS VIDEO: Navijači Zvezde pružili podršku igračima pred majstoricu
Preporučujemo
USKORO KRAJ SUKOBA? Ruski zvaničnik govorio o završetku rata sa Ukrajinom
15. 07. 2022. u 07:51
"SPREMA SE OFANZIVA" Britanci izneli predviđanja sledećih ciljeva Rusa u Ukrajini
15. 07. 2022. u 09:13 >> 09:18
POGODILI SMO KVOTU 39! Naši tipsteri dominiraju! Evo novih predloga za mečeve na kojima verujemo da neće biti pobednika
DOMINACIJA!
27. 01. 2026. u 11:30
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)