"PONOSAN NA OVAJ TIM" Bogdanović posle plasmana Hoksa u plej-of
SRPSKI košarkaš Bogdan Bogdanović bio je, uz Tre Janga, najzaslužniji za trijumf Atlante nad Klivlendom u finalu plej-ina NBA lige. Posle utakmice u kojoj je odigrao perfektno poluvreme bez promašaja, oglasio se porukom na Tviteru.
Foto AP
Bogdan je meč završio sa19 poena, uz po jedan promašaj za dvojku i za trojku, ali je u prvom poluvremenu ubacio 14 poena uz perfektan šut.
U drugom delu je bio manje efikasan, ali je uspeo da postigne važnu trojku u trenucima kad su Kavsi pripretili da će uhvatiti priključak.
Po završetku meča, Bogdanović je na svom Tviter profilu napisao:
"Ovo je ono što mi radimo! Ponosan sam na ovaj tim! Stvoreni smo drugačiji!" - poručio je košarkaš Hoksa.
Prvi meč prve runde plej-ofa između Atlante i Majamija na programu je u ponedeljak u 19 časova na Floridi.
BONUS VIDEO - Večna zahvalnost Fuenlabradi
(B92)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)