MAJSTORIJA DUŠANA TADIĆA: Bomba kapitena Srbije protiv Bahreina (VIDEO)

Časlav Vuković

18. 11. 2022. u 16:55

SRBIJA igra poslednju pripremnu utakmicu protiv Bahreina pred Svetsko prvenstvo u Kataru. "Orlovi" su odlično počeli utakmicu zahvaljujući kapitenu Dušanu Tadiću.

МАЈСТОРИЈА ДУШАНА ТАДИЋА: Бомба капитена Србије против Бахреина (ВИДЕО)

FOTO: M. Vukadinović

Igrao se 8. minut kada je fudbaler Ajaksa maestralno izveo slobodan udarac i postigao fantastičan pogotak. Njegov udarac ne bi odbranili mnogo bolji golmani od Sajeda Jafara.

Ipak, vođstvo naše selekcije nije dugo trajalo pošto je u 14. minutu Jusuf Hilal sa bele tačke uspeo da matira Vanju Milinković Savića.

Podsetimo, Srbija prvi meč na Mundijalu igra 24. novembra protiv Brazila. Pored ove dve selekcije u grupi su još Švajcarska i Kamerun.

Utakmicu Srbija - Bahrein možete da pratite uživo u tekstualnom prenosu na portalu "Novosti".

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)