STANKOVIĆ O TITULI INTERA: Prst sudbine, ja sam osvojio prvenstvo Srbije, "nerazuri" Italije
DEJAN Stanković je u četvrtak osvojio titulu sa Crvenom zvezdom, a juče se obradovao trofeju namenjenom šampionu Italije koji je završio u vitrinama Intera.
FOTO: M. Vukadinović
"Nerazuri" su osvojili Skudeto posle 11 godina kada su predvođeni Žozeom Murinjom stigli do tiplete - prvenstvo, Kup i Liga šampiona. Deo tog sjajnog tima bio je Dejan Stanković.
Zbog toga su novinari "Gazete delo sport" kontaktirali članove čuvene generacije, a među njima je bio i trener beogradskih crveno-belih.
- Ja sam osvojio sa Crvenom zvezdom titulu u Srbiji, Inter u Italiji. To što smo uradili istovremeno je prst sudbine. Koračali smo zasebnim stazama, ali oboje smo to učinili hrabro, kao navijači Intera - rekao je 42-godošinji stručnjak.
Inače, Stanković je za Inter nastupao devet godina - zabeležio je devet godina 326 utakmica, 42 gola, 51 asistencija.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)