FUDBALER VOJVODINE OTKRIO DA JE EKIPA OŠTEĆENA ZA PENAL: Sudija mi se izvinio, ali slaba vajda od toga

27. 04. 2021. u 19:16

FUDBALER Vojvodine Dejan Zukić u razgovoru za novosadski "Dnevnik" otkrio je da da mu je glavni sudija meča njegovog tima i Metalca Milan Ilić priznao svoju grešku.

ФУДБАЛЕР ВОЈВОДИНЕ ОТКРИО ДА ЈЕ ЕКИПА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ: Судија ми се извинио, али слаба вајда од тога

Mladi napadač Novosađana je oboren u kaznenom prostoru rivala u četvrtom minutu nadoknade. Glavni arbitar to nije okarakterisao kao jedanaesterac.

- Našao sam se u stopostotnoj prilici kada me je golman udario. Posle starta Savića, noga mi je otekla, prekršaj je bio evidentan, ali se sudija nije oglasio. Arbitar mi se kasnije izvinio nakon što je na snimku video taj trenutak, ali je slaba vajda bila od toga - rekao je Zukić.

Vojvodina je taj meč izgubila sa 2:1, a gol za tim iz Gornjeg Milanovca postigao je Prestiž u 89. minutu. Inače, Nenad Lalatović je presedeo ovaj duel na klupi, ne želeći da vodi svoj tim iz protesta povodom sudijskih odluka.

Trener kluba sa "Karađorđa" je očigledno bio ljut zbog toga kakav tretman ima njegova ekipa kod sudija.