SERIJA A: Bolonja sigurna protiv Sampdorije

14. 03. 2021. u 15:37

Fudbaleri Bolonje savladali su Sampdoriju sa 3:1 na svom terenu u prvoj utakmici nastavka 27. kola Sereije A. Tokom popodneva i večeri igraju se još preostale četiri utakmice.

СЕРИЈА А: Болоња сигурна против Сампдорије

Tim Siniše Mihajlovića na svom terenu je nadigrao Samptoriju i prekinuo seriju od dva poraza koje je doživeo na gostovanjima sa Kaljarijem i Napolijem.

Gosti su dobro ušli u meč i imali veći posed lopte, ali su domaćini iz kontranapada uspeli da dođu do šansi koje su već u prvom poluvremenu pretvorili u vođstvo od 2:1.

Bolonja je povela u 27. minutu golom Muse Beroa, da bi gosti izjednačili desetak minuta kasnije pogotkom Fabija Kvarelje.

Onda u 41. minutu Matijas Svanberg donosi prednost domaćinima sa kojom se otišlo na poluvreme.

U nastavku je Bolonja samo potvrdila pobedu golom Sorijana u 70. minutu za konačnih 3:1.