PREKID CRNE SERIJE LIVERPULA: Šampion konačno pobedio, doduše protiv poslednjeg na tabeli

28. 02. 2021. u 22:38

FUDBALERI Liverpula prekinuli su seriju poraza u Premijer ligi pošto su u gostima savladali fenjeraša Šefild junajted sa 2:0.

ПРЕКИД ЦРНЕ СЕРИЈЕ ЛИВЕРПУЛА: Шампион коначно победио, додуше против последњег на табели

Liverpul je igrao bez Alisona Bekera, koji je bio odsutan zbog porodične tragedije, ali i Đoga Žote, čiji je povratak još uvek neizvestan.

,,Redsi“ su poveli u 48. minutu golom Kurtisa Džonsa. Usledio je gol Manea, koji je poništen zbog ofsajda, ali je u 66. minutu lopta koju je uputio Firmino okrznula Kina Brajana i to je bio autogol za konačnih 2:0 u korist gostiju.

Liverpul je šesti na tabeli sa 43 boda, dok je Šefild ubedljivo poslednji sa 11 bodova.