VELIKI FINANSIJSKI UDARAC ZA JUVE: Minus "stare dame" za pola godine iznosi 113.000.000 evra!
NE ide Juventusu u Seriji A. "Stara dama" je treća na tabeli sa osam bodova manje od lidera Intera, a nije basjno ni u pogledu finansija.
Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Aktuelni šampion Italije je za samo pola godine izgubio 113.000.000 evra!
Podaci pokazuju da su prihodi iznosili 258.300.000 evra, što je značajno manje u poređenju sa istim periodom prethodne godine, kad se u kasu slilo 322.300.000 evra. Istovremeno, troškovi su sa 260.900.000 evra narasli na 263.400.000 evra.
U Juventusu su ukupni gubici u periodu od poslednjih šest meseci narasli na 113.700.000 evra, a to se vezuje sa pandemijom virusa korona koja je pogodila ceo svet.
To je sve razumljivo, s obzirom na to da se utakmice igraju bez publike, pa nema zarade od prodaje ulaznica, opala je i prodaja dresova i drugih suvenira.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ DRAME! Infantino "u suzama", ništa od prodaje Svetskog prvenstva!
Predsednik FIFA Đani Infantino odustao je od ideje da deo komercijalnih prava Svetskog prvenstva prepusti privatnim investitorima, nakon što je predlog izazvao snažan otpor unutar svetske fudbalske organizacije i pretnje bojkotom iz Evrope.
01. 08. 2026. u 08:30 >> 08:30
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)