BAJERN PROTUTNJAO RIMOM: Bavarci razbili Lacio, majstorija Žirua presudila Atletiku (VIDEO)

23. 02. 2021. u 22:52

FUDBALERI Bajerna preagili su Lacio u Rumu sa 4:1 u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

БАЈЕРН ПРОТУТЊАО РИМОМ: Баварци разбили Лацио, мајсторија Жируа пресудила Атлетику (ВИДЕО)

Vratili se izabranici Hansija Flika na pobednički kolosek, nakon što su u poslednja dva kola Bundeslige osvojili samo jedan boda.

Bavarci su praktično rešili pitanje o prolasku u četvrtfinale. Oni su na "Olimpiku" posle 45 minuta vodili sa 3:0, a golove su postigli Levandovski, Musijala i Sane.

Samo što su ekipe izašle na teren u drugom delu utakmice gosti su postigli novi pogodak. Aćerbi je zatresao sopstvenu mrežu i Laciju je pretila katastrofa.

Ipak, za domaćina je utisak popravio Korea koji je ispostavilo se postavio konačan rezultat utakmice.

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić na terenu je proveo 81 minut kada ga je zamenio Kataldi.

Utakmica Atletiko Madrid - Čelsi je odigrana na neutralnom terenu. Domaćin ovog susreta bio je Bukurešt, a "plavci" su slavili sa 1:0.

Junak je bio Olivije Žiru koji je sjajnim golom u 71. minutu matirao Jana Oblaka i ispostavilo se doneo pobedu Čelsiju.

Bili su igrači Tomasa Tuhela bolji rival. Imali su više šuteva i veći posed lopte od rivala i zasluženo su došli do pobede.