REALU DOVOLJNO POLUVREME: Madriđani lako sa Valensijom (VIDEO)

14. 02. 2021. u 18:56

FUDBALERI Real Madrida pobedili su Valensiju sa 2:0 na svom terenu u 23. kolu Primere.

РЕАЛУ ДОВОЉНО ПОЛУВРЕМЕ: Мадриђани лако са Валенсијом (ВИДЕО)

Izabranicima Zinedina Zidana je bilo dovljno jedno poluvreme da stignu do trijumfa broj 15 u prvenstvu Španije.

Toni Kros je bio veoma raspoložen za igru, pa je tako u 12. minutu namestio gol Karimu Benzemi koji se stigao do 12 pogotka ove sezone.

Nije Real tu stao, nastavio je sa napadima i to mu se isplatilo. Nemački vezista je posle asistencije uspeo da se upiše u strelce. Igrao se 42. minut kada je dao gol.

"Kraljevići" su do kraja znalački čuvali stečenu prednost. Uspeo je domaćin da postigne treći pogodak, on je bio delo Ferlana Mendija, ali je nakon gledanja VAR-a odlučeno da se isti poništi zbog ofsajda.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, te je Real tako stigao do treće vezane pobede u Primeri.

Madriđani su ostali na drugom mestu na tebali sa 49 bodova, dok su "slepi miševi" na 12. mestu sa 24.