TUŽNE VESTI ZA FUDBAL: Preminuo Maksim Cigalko - legenda igrice "Football Manager"
NEKADAŠNjI beloruski fudbaler Maksim Cigalko, poznat kao legenda popularne video-igrice "Football Manager" preminuo je u 38. godini, preneli su tamošnji mediji.
Foto: Printskrin Youtube/Mr. Manager
Cigalko je igrao za Dinamo iz Minska i još nekoliko beloruskih tima, a dva puta oblačio je dres reprezentacije.
Postao je planetarno popularan početkom veka, kada je u igrici pokazivao sjajne karakteristike, bio "mašina za golove" i najisplativija akvizicija miliona igrača širom sveta.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Tanjug)
Preporučujemo
SRNIĆ POSLE DVE GODINE PONOVO U ZVEZDI: Gol Kelnu je obeležio moju dosadašnju karijeru
25. 12. 2020. u 14:31
MRKELA DEMANTUJE: Kanga ostaje, dalje spekualcije destabilizacija kluba
25. 12. 2020. u 12:52
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Transfer bomba! Crvena zvezda dovodi sjajno pojačanje, Dejan Stanković lično odabrao! Skauti više puta išli da se uvere u toliki kvalitet
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda mogle bi da obraduju "delije".
04. 05. 2026. u 16:01
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)