NA POMOLU VELIKI TRANSFER: Predsednik PSŽ-a došao u Barselonu po Mesija
NE mogu trenutno da pričam sa vama, nalazim se u Barseloni - odgovorio je predsednik Pari sen Žermena Naser al Kelaifi na pitanje francuskog novinara da li će Leo Mesi od naredne sezone nositi dres "svetaca".
foto: EPA
Posle višemesečnih seljakanja najboljeg igrača sveta u Mančester siti, ovih dana je postala aktuelna opcija PAri sen Žermen, gde bi se Argentinac ponovo spojio sa Nejmarom.
Upravo je brazilski fudbaler odgovoran za ove glasine, pošto je izjavio kak obi voleo ponovo da igra pored Mesija. Pošto je opcija njegovog povratka u Barselonu isključena zbog finansijske bule u kojoj se nalazi katalonski klub, ostaje samo da Argentinac dođe na Park prinčeva.
Ali, vratimo se Kelaifiju i njegovom odgovoru francuskom novinaru Sirilu Anouni. Predsednik svetaca objasnio je da se samo našalio sa novinarom i da je u trenutku razgovora s njim bio u Londonu, a da je Mesi igrač Barselone.
Gde ima dima, ima i vatre...
Preporučujemo
NIJE IH BRIGA ZA ZDRAVLjE IGRAČA: Klop ljut na vlasnike engleskih klubova
04. 12. 2020. u 17:29
UPRKOS VAPAJIMA LALATOVIĆA: Odložena sednica Upravnog odbora FK Vojvodina
04. 12. 2020. u 17:31
AKO GA NAĐEM ZALEPIĆU GA NA ZID: Mihajlović sumnja da ima cinkaroša u ekipi Bolonje
04. 12. 2020. u 17:15
POVRATAK NA VRH ILI JOŠ JEDAN NEPRIJATAN UDARAC? PSŽ traži reakciju protiv neugodnih doga na "Parku prinčeva“
Pariz sen Žermen će u petak uveče imati priliku da se bar privremeno vrati na prvo mesto Lige 1, ali zadatak nije ni malo jednostavan jer u prestonicu stiže uvek opasni Lil.
16. 01. 2026. u 07:30
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
NALjUTIO I RUSE: "Milanovićev komentar je vrlo provokativan u trenutnim okolnostima"
RUSKI ambasador nazvao je "provokativnom" ideju hrvatskog predsednika.
17. 01. 2026. u 11:32
Komentari (0)