ČOVEČE, GDE ĆE TI DUŠA: Novinar brutalno vređao Maradonu dan nakon njegove smrti (VIDEO)
KO je bio Diego Armando Maradona? Bio je jedan od najvećih sportista u istoriji.
Foto: EPA
Međutim, nije bio čovek bez mana i grehova, ali italijanski voditelj Alesandro Salusti je ipak otišao predaleko i izvređao fudbalsku ikonu nepun dan nakon smrti.
"Varalica, narkoman, alkoholičar, nasilni seksista sa ženama, utajivač poreza i takođe komunista, to je najgore od najgoreg" rekao je Salusti.
Ove reči bile bi dovoljne da izazovu pobunu ljudi u Napulju i celom svetu. Urednik "Giornalea" je odmah jasno stavio do znanja "jedinu, ne beznačajnu vrednost", da je Dijego "bio i nešto više", ali to nije smirilo navijače i svakako su ove reči naišle na oštre reakcije.
"Neko poput njega predugo je živeo koliko je dugo i intenzivno prkosio smrti svojim porocima i ekscesima, na svim poljima - primećuje reditelj - ali bez tog suludog života ne bi ni postao ono što jeste. To je "najbolje, jer je najgore", smatra Salusti.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VOLEO JE SRBE I SRBIJU: Ovako je veliki Maradona pričao o nama! "Budite ponosni..."
25. 11. 2020. u 20:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
FINALE PRE FINALA: Mbape protiv Jamala u najvećem blokbasteru Svetskog prvenstva do sada!
Jedan od najvećih derbija svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Francuska i Španija odmeriće snage u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Dalasu (21.00) izboriće veliko finale, gde ga već čeka bolji iz okršaja Argentine i Engleske.
14. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)