BEZ POBEDNIKA U JEDNOM OD DERBIJA SERIJE A: Inter poveo, Mirančuk doneo bod Atalanti (VIDEO)

08. 11. 2020. u 17:23

FUDBALERI Atalante i Intera odigrali su nerešeno - 1:1 u jednom od derbija sedmog kola Serije A koji je odigran u Bergamu.

БЕЗ ПОБЕДНИКА У ЈЕДНОМ ОД ДЕРБИЈА СЕРИЈЕ А: Интер повео, Миранчук донео бод Аталанти (ВИДЕО)

Očekivalo se više golova na ovoj utakmici. Nije ih bilo, ali daleko od toga da nije bilo zanimljivo.

Posle prvog poluvremena u kom nije bilo golova, drugo je bilo dosta interesantnije. Gosti su prvi stigli do prednosti. Igrao se 58. minut kada je Lautrao Martinez iskoristio asistenciju Ešlija Janga i savladao Marka Sportijela.

Od tom momenta su izabranici Đanpjera Gasperinija krenuli što jače da napadaju ne bi li što pre stigli do izjednačenja.

To su uspeli da urade u 79. minutu kada je Aleksej Mirančuk odličnim udarcem sa 16 metara matirao Samira Handanovića. Bio je to njegov prvi gol ove sezone u Seriji A.

Do kraja utakmice nije bilo pogodaka, pa su ekipe podelile po bod.

Atalanta sada zauzima peto mesto sa 13 bodova, dok je Inter šesti sa jednim bodom manje.