SOSIJEDAD SE NE ŠALI! Baskijska ekipa ponovo na čelu Primere

01. 11. 2020. u 18:21

SAMO nešto više od 24 sata Real MAdrid je bio lider španske Primere, od večeras je to opet Real Sosijedad. Ekipa iz San Sebastijana slavila je na gostovanju Selti u Vigu s ubedljivih 4:1.

СОСИЈЕДАД СЕ НЕ ШАЛИ! Баскијска екипа поново на челу Примере

EPA-EFE/Salvador Sas

Poveli su gosti golom Davida Silve u 24. minutu posle centaršuta Munjoza.

Ojarzabal je uz dosta sreće duplirao prednost deset minuta kasnije, a treeći gol delo je Vilijan Hosea u 54. minutu.

Malo nade domaćinu doneo je Jago Aspas golom sa bele tačke tri minuta kasnije, ali je tačku na utakmicu stavio Vilijan Hose svojim drugim golom na utakmici u 83. minutu.

Sosijedad je prvi na tabeli sa bodom više od Real Madrida, dok je Selta sakupila šest bodova, samo jedan iznad zone ispadanja.