MAJSTORIJA MILINKOVIĆ-SAVIĆA! Saša Lukić umalo heroj Torina (VIDEO)

01. 11. 2020. u 17:20 >> 17:36

GOLEADA na derbiju Serije A, Lacio je savladao ekipu Torina sa 4:3, iako se još u 88. minutu činilo da će srpski reprezentativac Saša Lukić biti junak domaće ekipe pošto je doveo bikove u prednost od 3:2.

МАЈСТОРИЈА МИЛИНКОВИЋ-САВИЋА! Саша Лукић умало херој Торина (ВИДЕО)

Prethodno je, počekom drugog poluvremena, na 2:2 poravnao Sergej Milinković-Savić, najlešim golom na utakmici, iz slobodnjaka sa 20 metara.

Taj gol pogledajte OVDE od 0:27.

Preokret Lacijala stigao je u zaustavnom vremenu, najpre je Ćiro Imobile iskoristio jedanaesterac u petom minutu nadoknade, a konačnih Torino - Lacio 3:4 postigao je Felipe Kaisedo osam minuta po isteku 90.

Lacio je posle sedmog kola sedmi sa 10 bodova dok je ekipa Torina pretposlednja sa samo jednim bodom.