"PLAVCI" LAKO DO POBEDE: Zijeh pogodio i asistirao u ubedljivom trijumfu Čelsija (VIDEO)

Č. V.

31. 10. 2020. u 18:29

FUDBALERI Čelsija ubedljivo su salvadali Barnli sa 3:0 u gostima u 7. kolu Premijer lige.

ПЛАВЦИ ЛАКО ДО ПОБЕДЕ: Зијех погодио и асистирао у убедљивом тријумфу Челсија (ВИДЕО)

Izabranici Frenka Lamparda su opravdali ulogu favorita i zasluženo su slavili na ovoj utakmici.

"Plavci" su do prednosti došli u 26. minutu golom Hakima Zijeha, na 2:0 povisio je Kurt Zuma u 63. minutu, a sve dileme oko pobednika rešio je Timo Verner sedam minuta kasnije posle asistencije Zijeha.

Ekipa Čelsija upisala je treću pobedu u šampionatu, prvu posle dva kola, i trenutno je četvrta na tabeli sa 12 bodova.

Na drugoj strani, Barnli je i dalje bez pobede i sa samo jednim osvojenim bodom nalazi se na poslednjem mestu.

Fudbaleri Čelsija u narednom kolu dočekuju Šefild junajted, dok će Barnli gostovati Brajtonu.

U prvoj utakmici dana, Mančester siti je kao gost savladao Šefild junajted sa 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Kajl Voker.