NAPOLIJU POLUVREME DOVOLJNO DA PREGAZI ATALANTU: Tim iz Bergama nadigran kao retko kad (VIDEO)

17. 10. 2020. u 17:21

FUDBALERI Napolija pobedili su Atalantu sa 4:1 na svom terenu, u četvrtom kolu Serije A.

НАПОЛИЈУ ПОЛУВРЕМЕ ДОВОЉНО ДА ПРЕГАЗИ АТАЛАНТУ: Тим из Бергама надигран као ретко кад (ВИДЕО)

Tim iz Bergama odavno nije bio ovako nadigran. Ovaj meč je trebalo da bude jedan od derbija kola, ali izabranici Đanpjera Gasperinija su se lošom partijom pobrinuli da to ne bude.

Sjajan meč odigrao je tim Đenara Gatuza. Posebno je dominirao Irvin Lozano koji je postigao dva gola u razmaku od četiri minuta.

Napoli je rivala "razneo" u prvom poluvremenu, pošto je tada na semfaoru pisalo 4:0, a u strelce su se još upisali Mateo Politano i Viktor Osimeh.

Atalanta je nakon tri uvodna kola imala maksimalan učinak i ovo joj je prvi poraz u Seriji A.

Napoli ima osam bodova, jedan manje od Atalante, ali i vodećeg Milana koji ima utakmicu manje.