ČAS FUDBALA NA "KAMP NOU": Barsa razbila Viljareal za poluvreme, briljirao mladi Fati (VIDEO)

27. 09. 2020. u 23:02

FUDBALERI Barselone pregazili su Viljareal sa 4:0 na svom terenu, a briljirao je Ansu Fati.

ЧАС ФУДБАЛА НА КАМП НОУ: Барса разбила Виљареал за полувреме, бриљирао млади Фати (ВИДЕО)

Bilo je pitanje kako će izgledati Katalonci u prvom meču ove sezone u Primeri zbog svega što se dešavalo u klubu.

Odgovor je - savršeno! Viljareal nije bio dostojan rival, iako se očekivalo da će pružiti znatno jači otpor.

Odličan debi na klupi Brselone je imao Ronald Kuman. Pobednik je bio rešen posle prvog poluvremena u kome su postignuta sva četiri pogotka.

Šta reći za partiju mladog Ansua Fatija, osim fenomenalno. Talentovani fudbaler je postigao dva gola u razmaku od četiri minuta, potom je nad njim načinjen prekršaj za penal koji je u gol pretvorio Lionel Mesi.

Četvrti pogodak bio je delo Pau Toresa koji je zatresao sopstvenu mrežu posle centaršuta Mesija.

Stao je domaćin na loptu u drugom delu meča. Uprkos tome, mogli su igrači katalonskog giganta da postignu još neki gol. Priliku da debitiju dobili su Pedri, Trinkao i Miralem Pjanić.

Nakon tri odigrana kola Viljareal ima četiri boda, dok je Barseloni ovo bila prva utakmica u sezoni i odmah ubedljiva pobeda.

Ako se po jutru dan poznaje Katalonci će biti ponovo glavni kandidat za titulu.