BARSELONA JE JOŠ I DOBRO PROŠLA: Bajern ponizio Šalke na otvaranju Bundeslige! (VIDEO)

BAVARCI su se poigravali na otvaranju nove sezone u Bundesligi, svu snagu šampiona Evrope osetio je Šalke 04, koji će ovaj meč želeti što pre da zaboravi!

БАРСЕЛОНА ЈЕ ЈОШ И ДОБРО ПРОШЛА: Бајерн понизио Шалке на отварању Бундеслиге! (ВИДЕО)

Na "Alijanc Areni" Bajern je prikazao još jednu neverovatnu partiju, a ujedno su izabranici Hansija Flika poslali poruku da će i u novoj sezoni nastaviti istim tempom u kome su prethodnu završili.

Šalke je to osetio na svojoj koži, konačan rezultat bio je 8:0.

Serž Gnabri je već u 4. minutu doneo prednost domaćinu. Već u 19. je Leon GOrecka uvećao na 2:0. Robert Levandovski upisao se u strelce u 31. minutu, sa "bele tačke", a to je ujedno bio rezultat kojim je završeno prvo poluvreme.

Gnabri je u 47. minutu postigao svoj drugi pogodak, a samo 12. minuta kasnije odličnu igru krunisao je het-trikom. Ni pri rezultatu 5:0 nije izgledalo kao da će domaćin usporiti. Tomas Miler je postigao novi gol za Bavarce u 69. minutu.

Leroj Sane je samo dva minuta kasnije ponovo zatresao mrežu nesrećnog Fahrmana. Konačnih 8:0 postavio je Džamal Musijala u 81. minutu meča.