MAJSTORIJA ŽIVKOVIĆA: Ovim golom je Srbin pokazao Portugalcima da su se ogrešili o njega (VIDEO)

15. 09. 2020. u 23:02

NIJE se Andrija Živković oglašavao mnogo u medijima u prethodnim sezonama kada nije išlo u Benfici, a sada je na najlepši način odgovorio Portugalcima.

МАЈСТОРИЈА ЖИВКОВИЋА: Овим голом је Србин показао Португалцима да су се огрешили о њега (ВИДЕО)

"Srpski" PAOK, za koji nastupaju Živko i Andrija Živković savladao je Benfiku 2:1 i tako se plasirao u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona. Više o meču pročitajte  OVDE

Andrija Živković je presudio portugalcima večeras, a zanimljivo je da je upravo iz Benfike došao u Solun.

Dugo je čekao svoju šansu dresu "Orlova", prethodne sezone nije odigrao ni minut, dok je pre dve upisao svega pet minuta u dresu Benfike. Čekao je, a danas i dočekao priliku da odgovori Portugalcima.

Pri rezultatu 1:0, Živković je odlično istrčao kontru, primio loptu, nakon solo prodora ušao u šesnaesterac i povisio na 2:0, do kraja meča Benfika je uspela samo da smanji zaostatak.