PORTUGALAC NAPADA OMONIJU: Tomane će igrati u Nikoziji
FUDBALERI Crvene zvezde igraju u Nikoziji 16. septembra meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Tomane postigao treći gol za crveno-bele protiv Spartaka FOTO: M. Vukadinović
Dejan Stanković će na tom meču u napadu moći da računa na Tomanea koji je pogotkom u Tirani (0:1) doneo crveno-belima plasman u naredno kolo.
Kako javlja "Mondo" nije u pitanju nikakva smetnja između Zvezde i Samsuna. Portugalac će nastaviti karijeru u Turskoj. Ugovor je potpisan i bivši igrač Tondele bi 18. septembra trebalo da ode u novi klub.
Jedan od razloga zašto Tomane ostaje još u Zvezdi je taj što šampion Srbije neće uspeti do utakmice u Nikoziji da dovede napadača.
Turci su izašli klubu sa "Marakane" u susret i dozvolili da Portugalac napusti ekipu nakon te utakmice.
On je do sada u crveno-belom dresu nastupio 32 puta, postigao je osam golova, a možda će imati priliku da pre odlaksa popravi golgeterski saldo.
Tomane je u prošlog leta stigao u Beograd iz Tondele. Zvezda je za njega platila 750.000 evra, ali kada se sve sabere, nije baš oduševio navijače, koji su mnogo više očekivali od njega.
Preporučujemo
CRVENO-BELI SE POHVALILI: Golman italijanskog velikana posetio trening Zvezde (FOTO)
06. 09. 2020. u 12:40 >> 14:09
KOLIKO MOŽE PAUNOVIĆEVA SRBIJA? Duel sa evropskim šampionom otkriva pravi potencijal "orlova"
U večernjem terminu od 21.00 na stadionu "Keramika" reprezentacija Španije ugostiće selekciju Srbije u prijateljskom meču koji domaćinu služi kao važan deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine, dok će za "orlove" to biti veliki test i prilika da vide koliko mogu protiv najjačih selekcija na planeti.
27. 03. 2026. u 07:00
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)