IZNENAĐENJE U TBILISIJU: Zvezda saznala rivala u drugom kolu kvalifikacija za LŠ

19. 08. 2020. u 21:27

FUDBALERI Crvene zvezde će u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona gostovati u Tirani, istoimenoj ekipi.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ТБИЛИСИЈУ: Звезда сазнала ривала у другом колу квалификација за ЛШ

Šampion Albanije je možda pomalo neočekivano slavio u Tbilisiju protiv Dinama sa 2:0 i tako pokazao da nije tim koji bi trebalo potceniti.

U najboljem trenutnku je Tirana postigla prvi pogodak. Igrao se četvrti minut nadoknade u prvom poluvremenu kada je Argentinac Torasa pogodio za vođstvo gostiju.

Drugi gol je bio deo levog beka Ismajlgećija koji je u 86. minutu postavio konačan rezultat.

Postigao je Dinamo gol u 78. minutu. Kapanadze je pogodio za 1:1, ali je sudija zaustavio igru i poništio gol zbog ofsajda.

Nema dileme da je Crvena zvezda favorit u Tirani, ali igra se samo jedna utakmica koja je na programu sledećeg utorka i sve je moguće.