SESTRA UBIJENOG DALIBORA NAPISALA PESMU BRATU: Proklinjem mu ruku iz koje je svaki metak ispalio (VIDEO)

SUZANA Ranković, sestra Dalibora Todorovića ubijenog u masakru u Duboni recitovala je potresne stihove svom bratu.

СЕСТРА УБИЈЕНОГ ДАЛИБОРА НАПИСАЛА ПЕСМУ БРАТУ: Проклињем му руку из које је сваки метак испалио (ВИДЕО)

Foto: Društvene mreže

"I srce mi posta od kamena

Jer emocija više ne vlada,
Pa me više ništa i ne pogađa.
Umrlo je sve u meni,
Niti volim, niti želim, nit se ljubav u meni rađa.
I dok gledam slike tvoje,
Na svakoj blistaš, lepo, oko moje.
Na svakoj imaš taj pogled, nasmejan i mio,
Pa se pitam zašto si te noći tamo bio.
Proklinjem mu ruku iz koje je svaki metak ispalio
Falio svojoj majci, kao što si ti našoj falio."

Celu pesmu pogledajte na priloženom video-snimku:

Podsetimo, u Ravnom Gaju u Malom Orašju danas se održava komemorativni program povodom godišnjice od masovnog ubistva.

U 11 sati oglasile su se sirene, a potom je počeo program tokom kojeg je prikazan dokumentarnu film Nebeska družina.

Govorli su prijatelji ubijenih mladića, i njihova uciteljica. Na spomenik sestirici mladića cvece su položili osim porodica, i roditelji dece ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar". 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

TRIK OD NEKOLIKO SEKUNDI: Kako da bezukusna lubenica bude slađa i sočnija?