VELIKO POJAČANJE ZA BEŠIKTAŠ: Fudbaler Rome stigao u Istanbul
Engleski fudbaler Tami Abraham prešao iz Rome na pozajmicu u Bešiktaš, saopštio je danas turski klub.
Foto: Profimedia
Abraham (27) će sezonu 2025/26 provesti na pozajmici u Bešiktašu, a klub iz Istanbula će Romi platiti dva miliona evra.
Turski klub ima mogućnost da po isteku pozajmice otkupi Abrahama za 13 miliona evra.
Engleski fudbaler je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Milanu za koji je odigrao 44 utakmice u svim takmičenjima i postigao 10 golova, uz sedam asistencija.
On je za reprezentaciju Engleske upisao 11 mečeva i dao tri gola. Abraham je u karijeri igrao i za Čelsi, Bristol, Svonsi i Aston Vilu.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
IZNENAĐENjA NE PRESTAJU: Učešće na Vimbldonu završio i 28. teniser sveta
03. 07. 2025. u 18:12
NAJNOVIJE VESTI, VIMBLDON: Novak Đoković ubedljiv u drugom kolu, sledi srpski okršaj!
03. 07. 2025. u 16:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)